Son Sorgulamalar

Ziraat Bankası Maaş Sorgulama


Ülkemizde birçok kişinin Ziraat Bankası hesabı bulunmaktadır. Ziraat Bankası Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bankası yani bir devlet bankası olduğu için hepimizin zaman zaman Ziraat Bankası’na yolu düşmektedir. Ziraat Bankası’nda kullansak ta kullanmasak ta bir hesabımız bulunmaktadır. Hatta emeklilerin büyük bir bölümü emekli maaşlarını Ziraat Bankası aracılığı ile almaktadır. Peki Ziraat Bankası hesabımızda bulunan miktarı nasıl öğrenebiliriz?

Ziraat Bankası hesabınızda bulunan parayı şubeye veya ATM’ye gitmeden cep telefonunuzla öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası SMS bankacılığı aracılığı ile hesabınızdaki parayı veya maaş hesabınızdaki parayı öğrenmeniz mümkündür.

Ziraat Bankası Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır?

ziraat-bankasc4b1Ziraat Bankacılığı uygulamaya koymuş olduğu Ziraat Bankası SMS bankacılığı sistemi ile müşterilerine SMS yolu ile bilgi vermektedir. Ziraat Bankası mesaj destek sistemi olarak ta bilinen sistemi 24 saat kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası maaş sorgulama işleminizi yapabilmeniz için cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelip 4747’ye mesaj atarak hesaplarınızdaki bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Bu uygulamanın ücreti yalnızca 1 sms tir.

Bir önceki yazımız olan Şekerbank SBN Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama başlıklı makalemizde SBN Sigorta ve Şekerbank SBN Sigorta hasar dosyası sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
ziraat bankası maaş sorgulama, ziraat bankası emekli maaşı sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Ziraat bankası simgesinin buğday tanesi değilde T C Z B harflerinin birleşimi olduğunu öğrendiğimden beri hiçbir şeye güvenmiyorum ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.