Son Sorgulamalar

Zeytinburnu Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


Zeytinburnu İstanbul Avrupa Yakası’da bulunan bir ilçedir. Bayrampaşa, Fatih, Güngören ve Bakırköy İlçeleri ile çevrilidir. 12 kilometrekare olan ilçenin nüfusu ise yaklaşık 285.000 civarındadır.

Zeytinburnu Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme

E-belediye sistemi gerek belediyelerin gerekse vatandaşların işlerini kolaylaştırmaktadır. Zeytinburnu Belediyesi e-belediye sistemine geçen belediyelerden biridir. Belediye bu sisteme geçiş yaparak belediyecilik anlayışını bir üst kademeye taşımıştır.

Zeytinburnu Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemi ile ilgili aşağıda sizlere bir bağlantı adresi verilmiştir. Bu bağlantı adresini tarayıcınıza kopyalayarak borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. İlgili ekran açıldığında sizden borç sorgulama için TC kimlik numarası, vergi numarası veya sicil numarası istenecektir. İlgili alanlara gerekli bilgileri doldurup güvenlik kodunu da ilgili alana yazdıktan sonra sorgula butonuna tıklayarak borç sorgulama işleminizi tamamlayabilir ve borç ödeme işlemine geçebilirsiniz.

Zeytinburnu Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işleminizi şimdi yapmak için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

https://webserver.zeytinburnu.bel.tr/webportal/index.php?wwsayfa=25

Bir önceki yazımız olan Ümraniye Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri başlıklı makalemizde Ümraniye Belediyesi, Ümraniye Belediyesi şikayet ve Ümraniye Belediyesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.