Son Sorgulamalar

Yurtiçi Kargo Kargom Nerede?


Ülkemizde artık farklı farklı isimler altında birden çok kargo şirketleri bulunmakta. Bu da kargo şirketleri arasındaki rekabeti arttırmakta. Kargo şirketlerinin arasındaki rekabet ne kadar artarsa müşteri için o kadar iyi olmakta ve bu durum müşteri memnuniyetine yansımaktadır.
Gelişen teknolojiyi artık kargo şirketleri kullanmaya başladı. Bu sayede her kargo şirketi kendi sitesi üzerinden müşterilerine bir çok hizmet vermeye başladı. Bu hizmetlerden biri de kargomuzun yerini öğrenebileceğimiz “Kargom Nerede” uygulamasıdır. Kargo şirketleri müşterilerine kargolarını online olarak takip edebilme imkanı sunmaktadır.
Yurtiçi Kargo Kargom Nerede” uygulaması ile de kargolarınızın şu anda nerede olduğunu, hangi aşamadan geçtiğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Yurtiçi Kargo resmi sitesi üzerinden gönderi takibi bölümünden gönderinizi takip edebilirsiniz.
Yurtiçi Kargo Kargomun Nerede Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?
 
Yurtiçi Kargonun resmi sitesinde gönderi takibi bölümüne tıkladığınızda veya yazımızın son bölümündeki linke tıkladığınızda gönderilerinizi takip edebileceğiniz bir bölüm açılmakta. Bu bölüm yurtiçine gönderilen kargolar ve yurt dışına gönderilen kargolar diye iki gruba ayrılmıştır.
Yurtiçinde herhangi bir yere göndermiş olduğunuz kargolarınızı sorgulamak için “Yurtiçi Gönderi Sorgulama linkine, kargonuzu yurt dışına göndermişseniz “Yurt Dışı Gönderi Sorgulama” linkine tıklamalısınız.
Yurtiçi Gönderi Sorgulama
Kargonuzu yurtiçinde bir yere göndermişseniz kargonuzun şu anki durumunu bu bölümden sorgulayıp öğrenebilirsiniz. Bu bölümde “Gönderi Kodu ile Sorgulamak İstiyorum”, “Fatura No ile Sorgulamak İstiyorum”, “Ambar Tesellüm No ile Sorgulamak İstiyorum” ve “Çağrı No ile Sorgulamak İstiyorum” diye ayrı ayrı dört bölüm bulunmaktadır.
Siz hangi kod ile sorgulamak istiyorsanız bu bölümde onu seçerek açılan bölüme o kodu girip SORGULA butonuna tıklamalısınız.
Yurtdışı Gönderi Sorgulama
Yurtiçi Kargo ile kargolarınızı yurt dışına da gönderebilirsiniz. Yurt dışı kargo sorgulaması yapmak için aşağıdaki linkten açılan bölümde Yurt Dışı Gönderi Sorgula bölümünü seçmelisiniz.
Burada “Konşimento No(AWB) ile sorgulama” ve “Gönderi No İle Sorgulama” adı altında 2 tane bölüm bulunmaktadır. Hangi numara elinizde varsa onu girerek sorgulama yapabilirsiniz.
Yurt İçi Kargo kargo sorgulaması yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
yurtiçi kargo sorgulama, avon kargom nerede, yurtiçi kargo kargom nerede, avon kargo takip, avon kargo takibi, yurtiçi kargo takip sorgulama, avon yurtiçi kargo takip, yurtiçi kargo takip avon, yurtiçi kargo kargom nerede sorgula, yurtiçi kargom nerede

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

5 Yorumlar

  1. Gurbuz Comlekcioglu

    Bir yurtiçi kargo 3 gün içerisinde adrese teslim edilemiyorsa..! boyunca hedef sizsiniz.

  2. Yurtiçi Kargo 13 GÜNDÜR PAKETİMİ TESLİM ETMEDİLER

  3. Mehmet Dinler

    Yurtiçi Kargo dışında tüm kargo şirketlerinin Kayışdağı/Yeditepe şubeleri leş. Özel olarak mı seçiyorlar ben anlamıyorum bu çalışanları.

  4. Kafamı kaldırıyorum karşımda bi adam baştan aşağı YURTİÇİ KARGO logolu bi tulum var üstünde.Ayağında siyah bir bot üstü çamurlu.Elinde paket

  5. kaç gündür kargomuza ulaşamıyoruz biz ne adres veriyoruz siz nereye yolluyorsunuz. acil arayin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.