Son Sorgulamalar

Yozgat Şehir Hastanesi Randevu Alma


Yozgat Şehir Hastanesi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanenin 475 adet yatağı bulunmaktadır. Hastanede özellikli hizmet olarak robotik yürüme cihazı, nükleer tıp gibi hizmetler de verilmektedir.

Yozgat Şehir Hastanesi’nden Nasıl Randevu Alınır?

Yozgat Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir hastanedir. Bu yüzden diğer hastanelerden randevu alırken kullanmış olduğumuz MHRS yi Yozgat Şehir Hastanesi randevu alma işlemi içinde kullanabiliriz.

Aşağıda sizlere hastane randevu alma işlemi ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfaya şifremiz ile giriş yaptıktan sonra Yozgat Şehir Hastanesi’nden randevu almak için ilk önce Yozgat İli’ni, ilçe seçim ekranında merkezi seçip hastane seçim ekranından da Yozgat Şehir Hastanesi’ni seçin. Hangi kliniğe muayene olmak istiyorsanız o kliniği de seçip randevu ara butonuna tıklayarak randevu tarih ve saatinizi seçebilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi randevu alma işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Yozgat Şehir Hastanesi Telefonla Randevu Alma

Yozgat Şehir Hastanesi telefonla randevu alma işleminizi yapmak için 182’yi arayabilirsiniz. Telefonunuzdan 182 ‘yi çevirdikten sonra sizlerden istenen hastanın TC kimlik numarası, adı ve soyadı bilgilerini ve randevu almak istediğiniz tarihi telefondaki ilgili kişiye belirtip randevu oluşturabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Adres, Telefon Numarası

Aşağıda sizlere Yozgat Şehir Hastanesi adresi, telefon numarası ve faks numarası verilmiştir.

Adres:Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad.
No:8 MERKEZ/YOZGAT

Telefon: 444 20 66
0354 219 00 10 – 0354 219 00 75

Faks: 0354 502 03 01

Bir önceki yazımız olan Ankara Şehir Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Ankara Şehir Hastanesi tahlil sonucu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.