Son Sorgulamalar

Yenimahalle Borç Sorgulama ve Yenimahalle Borç Ödeme


Yenimahalle Ankara ilimize bağlı bir ilçedir. İlçenin 2014 yılı sayımlarına göre yaklaşık 608000 civarında bir nüfusu vardır. Yenimahalle Ankara’nın 16 merkez ilçesinden biri olup 1957 yılında ilçe olmaya hak kazanmıştır. Yenimahalle’de 54 tane mahalle bulunmaktadır.

Yenimahalle Borç Sorgulama ve Yenimahalle Borç Ödeme

Ülkemizin e-devlet sistemine geçmesinden itibaren vatandaşlarımızın da buna paralel olarak bu sistemi kullanmak istemeleri her kurum için e-devlete yönelmeyi beraberinde getirmiştir. Artık ödemeler ve borç sorgulamaları internet üzerinden yapılabilmektedir.

Yenimahalle borç sorgulama ve Yenimahalle borç ödeme işlemlerinizi de internet üzerinden yapmanız mümkündür. Bu işlemler için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linkleri kullanabilirsiniz.

Yenimahalle Belediyesi ülkemizin e-devlet sistemi olan turkiye.gov.tr adresine kayıtlıdır. Dolayısıyla bu site üzerinden e-devlet sistemine giriş işleminizi yaparak borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. E-devlet sistemine giriş yaparak Ankara Yenimahalle Belediyesi ile ilgili aşağıdaki işlemleri yapmanız mümkündür:

  • Yenimahalle Belediyesi borç sorgulama
  • Yenimahalle Belediyesi borç ödeme
  • Yenimahalle Belediyesi beyan bilgileri sorgulama
  • Yenimahalle Belediyesi sicil bilgileri sorgulama
  • Yenimahalle Belediyesi tahsilat bilgileri sorgulama
  • Yenimahalle Belediyesi bilgi edinme başvurusu
  • Yenimahalle Belediyesi bilgi edinme başvuru sonucu öğrenme
  • Yenimahalle Belediyesi arsa rayiç bedeli sorgulama

E-devlet sisyenimahalletemini kullanarak Ankara Yenimahalle Belediyesi borç sorgulama ve Yenimahalle Belediyesi borç ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Ankara Yenimahalle Belediyesi’nin resmi sitesi olan yenimahalle.bel.tr adresi üzerinde bulunan e-tahsilat bölümünden Yenimahalle Belediyesi TC ile borç sorgulama ve borç ödeme işlemi yapabilirsiniz. İsterseniz sicil numaranız ile de sorgulama yapmanız mümkündür.

Ankara Yenimahalle Belediyesi TC ile borç sorgulama ve borç ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan OSKİ Fatura Borç Sorgulama ve Borç Ödeme başlıklı makalemizde OSKİ borç ödeme ve OSKİ fatura borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.