Son Sorgulamalar

Yeditepe Üniversitesi İnternetten Online Randevu Alma


İstanbul Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos 2005 yılında kurulmuş bir hastanedir. Hastane içerisi tamamen yanmaz çizilmez ve anti bakteriyel malzemelerle donatılmıştır. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi 190 yatak kapasiteli olup, hastane akıllı sistemlerle donatılmıştır.

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Online Randevu Alma

Ataşehir’de bulunan İstanbul Yeditepe Üniversite Hastanesi bir üniversite hastanesi olduğu için Merkezi Hastane Randevu Sistemi olarak bilinen MHRS ile randevu alınamamaktadır. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nden randevu alabilmeniz için hastanenin internet sitesine giriş yapmalısınız. Bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz link aşağıda sizinle paylaşılmıştır.

yeditepeİlgili linke tıkladığınızda sistemin sizi kaydedebilmesi için bazı bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgiler ad soyad, e-posta, telefon, yer, bölüm, doktor, randevu tarihi gibi bilgilerdir. Bu bilgileri girip alt tarafta bulunan gönder butonuna tıkladığınızda İstanbul Yeditepe Üniversitesi online randevu işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hastanesi online randevu alma işlemini gerçekleştirmek için TIKLAYIN...

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
e sorgulama yeditepe, yeditepe e sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.