Son Sorgulamalar

Yaşlılık Maaşı Sorgulama


Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 2013 yılından itibaren yürürlükte olan muhtaç aylığı yaşlılarımıza verilmektedir. 2013 yılında yapılan düzenlemeler ile yaşlılık maaşı almak isteyenler için belirli kriterler getirilmiş ve bu kriterler doğrultusunda yaşlılık aylığı verilmeye başlanmıştır. Halk arasında yaşlılık maaşı olarak geçen maaşın adı muhtaç aylığıdır.

Yaşlılık Maaşı Sorgulaması Nasıl Yapılır?

yaslilik-maasi-sorgulamaMuhtaç aylığı sorgulaması Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yaşlılık maaşı sorgulaması ile ilgili link aşağıda size verilmiştir. İlgili linke tıkladığınızda TC kimlik numarasını girerek yaşlılık maaşı sorgulaması yapabilirsiniz. Böylece TC kimlik numarası ile muhtaç aylığı sorgulaması yapmış olursunuz.

Yaşlılık maaşı sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan OGS Bakiye Sorgulama başlıklı makalemizde cep telefonundan OGS bakiye sorgulama, OGS bakiye sorgulama ve OGS nereye yapıştırılır hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
Yaşlılık maaş bakiye sorma

Benzer Yazı

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Anaokulundan üniversiteye sloganıyla kurulan Maltepe Üniversitesi 1991 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi …

1 Yorum

  1. Anayasaya göre asgari ücret zamlandığında otomatikmen bu gibi (Yaşlılık maaşı,doğal afet yardımı vb.) ödemelerininde zamlanması gerekiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.