Son Sorgulamalar

Vodafone Numara Sorgulama


Sizi arayan Vodafone numaralarının kime ait olduğunu bilmiyor musunuz? Arayan kişinin kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız Vodafone numara sorgulaması yapmalısınız. Vodafone numara sorgulama servisi Vodafone Bilinmeyen Numaralar ile bilmediğiniz numaraları öğrenmek artık çok kolay.

Vodafone bilinmeyen numaralar servisini kullanmak için farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Mesaj yolu ile numara sorgulama, arama yolu ile numara sorgulama.

Mesaj Yolu İle Bilinmeyen numara Sorgulama: Vodafone mesaj yolu ile bilinmeyen numara sorgulamasını yapabilmek için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip mesajın başına KIM yazdıktan sonra boşluk bırakıp bilemediğiniz numarayı başında sıfır olmadan 10 haneli şekilde yazdıktan sonra 7048 ‘e göndermeniz yeterlidir.

vodafone_bilinmeyen_numaralarVodafone bilinmeyen numaralar servisi size sorguladığınız numaranın kime ait olduğu bilgisini mesaj yolu ile bildirecektir.

Vodafone Bilinmeyen Numaraları Servisi İle Öğrenme: Telefonunuzdan 118 42 Vodafone Bilinmeyen numaralar servisini kullanarak ta Vodafone numara sorgulaması yapabilirsiniz.

Vodafone bilinmeyen numaralar servisi 118 42 ‘yi aradığınızda dakika başına 1,25 TL’lik bir ücrete tabi tutulursunuz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
vodafone numara sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. vodafone sponsor olduktan sonra pazarlama konusunda çok gelişti kulüp reklam harbiden on numara beş yıldız :))

  2. umarım yarın (bayram) vodafone bayiileri açıltır! Numara taşıyacağım en acilinden!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.