Son Sorgulamalar

Vodafone Dakika Sorgulama


Ülkemizdeki GSM operatörleri müşterilerine daha iyi hizmet etmek için yeni tarifeler çıkarmakta ve altyapılarını güçlendirmektedirler. Vodafone güçlü altyapısı ve uygun tarifeleri ile müşterilerin beğenisini kazanmış durumdadır. Vodafone tarifeleri kullanıcıları Vodafone dakika sorgulama işlemleri için Vodafone müşteri hizmetlerini kullanabilmektedirler. Fakat bu işlem çok uzun sürdüğü için başka yöntemlere başvurabilirsiniz. Vodafone dakika sorgulama işlemi Vodafone faturalı hat ve Vodafone faturasız hatta ayrı ayrı yapılmaktadır.

Vodafone Faturalı Kalan Dakika Sorgulama

Vodafone tarifeleriniz belli bir görüşme dakikası içeriyorsa bu görüşme süresi boyunca tarifeniz üzerinden Vodafone-Kalan-Dakika-Sorgulamaücretlendirilirsiniz. Fakat tarifenizdeki dakikaları bitirmişseniz bundan sonra yapacağınız görüşmeler tarifenize ek ücret olarak yansıtılacağı için tarifenizdeki kalan dakikalarınızı bilmeniz gerekmektedir.

Vodafone faturalı kalan dakika sorgulama işlemi için Vodafone self servise üye olmalısınız.

Aşağıda size Vodafone self servis için bir link verilmiş durumdadır.

Vodafone Faturasız Kalan Dakika Sorgulama

Vodafone faturasız hatlarda tarifenizdeki dakikaları öceden satın alıp görüşürsünüz. Faturasız hattınızdaki dakikalarınız bittiği zaman ise tekrar dakika satın almak zorundasınız.

Vodafone faturasız dakika sorgulama işlemi için cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne gelip dakika yazıp 7000 ‘a göndermeniz yeterlidir. Kalan dakikalarınız size aynı şekilde sms olarak gönderilecektir.

Vodafone dakika sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Süperonline Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Süperonline borç sorgulama ve Turkcell Süperonline Online İşlem Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Aboneleri 2016’ya Girerken 420 Milyon Dakika Konuştu: GSM operatörü Vodafone, 2016’ya girerken…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.