Son Sorgulamalar

Vodafone ACAİP Cihazlar


Vodafone müşterilerine telefon, SMS, internet vb hizmetleri vermenin yanısıra aynı zamanda bir yerde telefon satış hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmeti direk olarak yapmamaktadır. Fakat Vodafone’un belirli tarifelerini seçtiğinizde tarifenin yanına ek olarak cep telefonu hediye etmektedir.
Vodafone’un sitesinde hangi cihazı hangi tarife ile alabileceğiniz, cihazın teknik özellikleri, tarifenizin özellikleri, tarifenize ek olarak ne kadar ödeyeceğiniz, tarifenizin taahhüt süresi gibi bilgiler verilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
vodafone cihaz sorgulama

Benzer Yazı

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sonuçları

İnternet üzerinden laboratuvar tahlil/tetkik sonucu sorgulama, tahlil sorgulama, randevu alma gibi işlemleri artık rahatlıkla yapabilmekteyiz. …

1 Yorum

  1. dün paramparça’da cihan ayşe’yi Vodafone arena’ya götürdüğünde “ayakkabılarını çıkart eve ayakkabıyla girilmez” dedi. acaip duygulandım ben.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.