Son Sorgulamalar

Varan Turizm Sefer Sorgulama ve Online Bilet Alma


Varan Turizm 1946 yılında Austin marka bir kamyonla Ilgaz dağlarından tomruk taşımacılığı ile taşımacılık hayatına başlamıştır. 1946 yılında ise İstanbul-İzmit arasında yolcu taşımacılığına başlamıştır. Şu anda ise binlerce çalışanı, Türkiye geneline yayılmış ofis ve acenteleri, modern dinlenme tesisleri ve yüzlerce lüks araçtan oluşan filosu ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı yolcu taşımacılığında bizlere hizmet etmektedir. Varan Turizm ilkelerinin arasında güncelliği ve yenilikçiliği barındırdığı için her zaman otobüslerini yeni tutmaktadır.

Varan Turizm Sefer Sorgulama

varan_turizm_sefer-sorgulamaVaran Turizm sefer sorgulama işlemi için aşağıda sizlere bir link verilmiştir. Bu linke tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda hareket yerinizi, gideceğiniz yeri, gidiş tarihinizi ve yolcu sayınızı belirttikten sonra devam et butonuna tıklayın. Böylece seçmiş olduğunuz tarihteki ilgili seferler listelenecektir.

Varan Turizm İnternetten Online Bilet Alma

Varan Turizm online bilet alma işlemini Varan Turizm’in sitesi üzerinden yapabilmekteyiz. Bu işlemi yapabilmek için yukarıda anlatılan Varan Turizm sefer sorgulama işlemini öncelikle yapmamız gerekiyor. Daha sonra seferler listelenenince listlenen seferlerden istediğimiz seferi seçiyoruz. Ardından otobüsteki koltuktan seçim yapıp, ödeme işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece Varan Turizm internetten online bilet alma işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Varan Turizm sefer sorgulama ve internetten online bilet alma işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Varan Turizm Telefon Numarası

Varan Turizm ülke geneli çalışan bir firmadır. Böyle büyük bir firmanın yerel telefonu değil de genel telefonu kullanılır. Varan Turizm telefon numarası 444 8 999 dur.

Varan Turizm terminallerini görmek için TIKLAYIN…

 

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.