Vangölü Edaş Elektrik Borcu Sorgulama


Ülkemizdeki elektrik dağıtım şirketleri her elektrik dağıtım şirketi kendi bölgesine hizmet verecek şekilde dağıtılmıştır. Bu elektrik şirketleri kendi bölgelerinde altyapı, bakım onarım gibi hizmetleri vermektedir. Bu şirketlerden biri de Vangölü Edaş’tır. Vangölü Edaş Van Gölü’nün etrafında bulunan illerimize hizmet vermektedir. Bu illerimiz Van, Hakkari, Bitlis ve Muş illeridir.

Vangölü Edaş’a bağlı olan aboneler elektrik borçlarını Vangölü Edaş’ın sitesi üzerinden öğrenebilmektedirler. Van ilimiz için , Muş ilimiz için , Hakkari ilimiz için ve Bitlis ilimiz için gibi işlemler Vangölü Edaş’ın sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

Vangölü Edaş Elektrik Borcu Sorgulaması Nasıl Yapılır?

vangolu_edas_elektrik_borcu_sorgulama işlemini yapabilmek için ilk önce buraya tıklayarak Vangölü Edaş’ın resmi sitesine giriş yapmalısınız. Daha sonra açılan sayfanın sağ tarafında bulunan menüden borç sorgulama menüsüne tıklayıp açılan yerde sizden istenen Tesisat No bilgisini yazmalısınız. Tesisat noyu yazdıktan sonra SORGULA butonuna tıklayınca da Vangölü Edaş’a ait elektrik borcunuzu sorgulamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Dicle Edaş Elektrik Kesintisi başlıklı makalemizde Batman elektrik kesintisi, Dicle Edaş Elektrik Kesintisi ve Diyarbakır elektrik kesintisi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
hakkari elektrik borç sorgulama
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın