Son Sorgulamalar

Vangölü Edaş Elektrik Borcu Sorgulama


Ülkemizdeki elektrik dağıtım şirketleri her elektrik dağıtım şirketi kendi bölgesine hizmet verecek şekilde dağıtılmıştır. Bu elektrik şirketleri kendi bölgelerinde altyapı, bakım onarım gibi hizmetleri vermektedir. Bu şirketlerden biri de Vangölü Edaş’tır. Vangölü Edaş Van Gölü’nün etrafında bulunan illerimize hizmet vermektedir. Bu illerimiz Van, Hakkari, Bitlis ve Muş illeridir.

Vangölü Edaş’a bağlı olan aboneler elektrik borçlarını Vangölü Edaş’ın sitesi üzerinden öğrenebilmektedirler. Van ilimiz için Van elektrik borcu sorgulama, Muş ilimiz için Muş elektrik borcu sorgulama, Hakkari ilimiz için Hakkari elektrik borcu sorgulama ve Bitlis ilimiz için Bitlis elektrik borcu sorgulama gibi işlemler Vangölü Edaş’ın sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

Vangölü Edaş Elektrik Borcu Sorgulaması Nasıl Yapılır?

vangolu_edas_elektrik_borcu_sorgulamaVangölü Edaş Elektrik Borcu Sorgulama işlemini yapabilmek için ilk önce buraya tıklayarak Vangölü Edaş’ın resmi sitesine giriş yapmalısınız. Daha sonra açılan sayfanın sağ tarafında bulunan menüden borç sorgulama menüsüne tıklayıp açılan yerde sizden istenen Tesisat No bilgisini yazmalısınız. Tesisat noyu yazdıktan sonra SORGULA butonuna tıklayınca da Vangölü Edaş’a ait elektrik borcunuzu sorgulamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Dicle Edaş Elektrik Kesintisi başlıklı makalemizde Batman elektrik kesintisi, Dicle Edaş Elektrik Kesintisi ve Diyarbakır elektrik kesintisi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
[keyword]

Benzer Yazı

Güngören Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Kurumların dilek öneri ve şikayet gibi geri dönütleri alarak kendilerini düzenlemeleri, o kurumların kendisini geliştirmesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.