Son Sorgulamalar

Üzerinize Kayıtlı Olan Cep Telefonu Numaralarını Öğrenin


Üzerinize kayıtlı olan cep telefonu numaralarını sorgulayıp görebileceğiniz bir sorgulamadır. Hat Sorgulama yaptığınızda sizin üzerinize kaydedilmiş kaç tane hat var, bu hatlar hangi GSM operatörüne ait, numarası kaç hepsini öğrenebilirsiniz.
Hat sorgulama işlemi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) nın resmi sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayarak BTK’nın sayfasına bağlanabilir ve sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Hat Sorgulaması Nasıl Yapılır?
Hat sorgulama işlemini yapabilmeniz için üzerinize kayıtlı aktif kullandığınız bir numaranın olması gerekmektedir. Çünkü sorgulama işlemi sırasında güvenlik için cep telefonunuza mesaj gönderilmektedir.
Hat sorgulama işlemini yapmak için aşağıda linkini vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak açılan sayfada TC Kimlik Numaranız yazan bölüme TC Kimlik Numaranızı, Telefon Numaranız yazan bölüme aktif olarak kullandığınız cep telefonu numaranızı ve güvenlik kodu yazan bölüme de resimdeki güvenlik kodunu yazıp ŞİFREMİ GÖNDER butonuna tıklayın.
Sifremi gönder butonuna tıkladığnızda cep telefonunuza bir şifre gelecek. Bu şifreyi de açılan yeni sayfadaki bölüme yazıp sorgula butonuna tıkladığınızda adınıza kayıtlı olan telefon numaraları listelenecektir.
Üzerinize kayıtlı olan hat sorgulama işlemini yapmak için tıklayın…
Aynı işlemi e-devlet sistemi üzerinden e-devlet şifresi kullanarak ta yapabilirsiniz. e-devlet şifresi ile hat sorgulama işleminde cep telefonunuza mesaj gelmeden işlemlerinizi halledebilirsiniz.
e-devlet sistemi üzerinden hat sorgulaması yapmak için tıklayın…
Çok basit gibi görünse de üzerinize kayıtlı bulunan GSM numaralarını bilmeniz gerekmektedir. Çünkü sizin adınıza başkaları cep telefonu numarası kaydetmiş ve bunu suç örgütleri için kullanıyor olabilir. Buda sizi mağdur konumuna düşürecektir.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
üzerime kayıtlı cep numaraları, e devlet ile üzerimdeki cep telefon numaraları

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. e-Devlet Kapısı

    Geç olmadan üzerinize kayıtlı hatları öğrenin. Mobil hat sorgulama işlemi için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.