Son Sorgulamalar

UYAP e-satış Portalı


Online sisteme geçişin etkisiyle artık açık arttırmalarda online olarak yapılabilmekte fiyatlar görülüp teklif verilebilmektedir.Adalet Bakanlığı’nın bünyesinde hizmet veren UYAP e-satış Portalı ile icraya düşen taşınır-taşınmaz malların satış işlemlerini görebilirsiniz.
UYAP e-satış Portalında icra yolu ile satılan veya mahkeme kararı ile satışa çıkartılan taşınır veya taşınmaz malları görüp teklif verebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece aşağıda size vereceğimiz linke tıklayarak açılan sayfada araığınız taşınır veya taşınmaz malları bulup fiyat vermek.Açılan sayfada sizin aradığınız ürünün hangi tarihte, nerede, saat kaçta satışa çıkacağı, muhammen bedeli, yatırılması gereken teminat miktarı gibi bilgiler de bulunmaktadır.
İcraya düşmüş malları veya mahkeme kararı ile satılan malları almak ne kadar doğrudur bilinmez ama sonuçta bu işlem gerçekleşecek. Mantıklı olan icralık malları veya mahkeme kararı ile satışa çıkarılan malları gene hak sahiplerinin almasıdır.
UYAP e-satış Portalına ulaşmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
uyap e satış, e satış uyap, e satış, uyap satış, uyap e satış portalı, e satış portalı, esatis uyap gov tr, e uyap satış, esatis, uyapesatis

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

5 Yorumlar

  1. UYAP’ta bir bölüm bitirdim ya nasıl keyiflendim anlatamam

  2. “temyiz dilekçesinin taranarak UYAP’a aktarılma tarihi temyiz başvurusu tarihi kabul edilmelidirYargıtay Ceza… ”

  3. Sn Bakanım hukuk dalları,kalem,mevzuat,bilgisayar,uyap,halka ilişkiler.donanımıyla 10 numara

  4. Yargıtay Hukuk Daireleri Kararları • UYAP KAYITLARINDA YER ALAN TEBLİĞ TARİHİ,TEBLİGAT…

  5. uyap sorgulama kartlarını da üretiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.