Son Sorgulamalar

UYAP Borç Sorgulama


Adalet Bakanlığı UYAP Portalı sayesinde vatandaşlara hizmet etmektedir. UYAP avukat girişi ile avukatlar için, UYAP vatandaş girişi ile vatandaşlar için, UYAP bilirkişi portalı ile bilirkişilik yapanlar için, UYAP kurum portalı ile de kurumlar için online hizmet bölümü açılmıştır. Uyap vatandaş portalı vatandaşlarımızın çoğu işlemini ve çoğu sorgulamalarını yapmak için kullanabilecekleri bir uygulamadır. Uyap vatandaş bölümünde işleminizi yapabilmek için sisteme Uyap vatandaş girişi yapmalısınız. Uyap vatandaş girişini elektronik imza, m-imza, e-devlet ve ubap ‘ı kullanarak yapabilirsiniz.

Uyap Vatandaş Portalı Nedir?

Türkiye genelinde, tüm adli ve idari mahkemeler ile icra dairelerinde Vatandaşların elektronik ortamda takip etmek üzere Adalet Bakanlığı tarafından sunulan bir hizmettir.

Uyap Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

UYAP_borc_SorgulamaAşağıda size vermiş olduğumuz link yardımıyla e-devlet sistemine girerek Uyap borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. E-devlet sistemine giriş yapabilmek için e-devlet şifresi, m-imza, e-imza veya TC kimlik kartınızı kullanmalısınız. E-devlet uyap vatandaş bölümüne giriş yaptığınızda icra dairesi borç sorgulama, adli borç sorgulama ve idari mahkeme borç sorgulama işlemlerinizi yapmanız mümkündür.

UYAP borç sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Süperonline Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Süperonline borç sorgulama ve Turkcell Süperonline Online İşlem Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Uyap Login ; Asist Yazılım olarak geliştirdiğimiz uygulama sayesinde siz bir bilgisayardan Uyap’ a giriş…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.