Son Sorgulamalar

Üsküdar Belediyesi Şikayet


Belediyeler sistemlerini internet ortamına taşıyarak işlemlerin daha hızlı olmasını sağlamışlardır. Belediyelerin internet ortamındaki işlemlerinin yürütüldüğü sisteme e-belediye sistemi denmektedir. Üsküdar Belediyesi’de e-belediye sistemini kullanan belediyelerden biridir.

Üsküdar Belediyesi Şikayet

Üsküdar Belediyesi şikayet ile ilgili aşağıda sizlere bir bağlantı adresi verilmiştir. Bu bağlantı adresini kopyalayıp internet tarayıcınızın(chrome, internet explorer vb.) adres çubuğuna yapıştırın. Açılacak olan adres üzerinden işleminizi yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfada sizden ilk önce şikayet eden kişi bilgilerini içeren bir form doldurmanız istenecektir. Ardından kişinin adres bilgilerini içeren bir form çıkacaktır. Bu alanları doldurup, alt tarafta bulunan açıklama bölümüne şikayet konunuzu yazın. Konu ile ilgili belgeniz, resminiz varsa bunu belgeler bölümüne ekleyin.

En alt tarafta bulunan ben robot değilim seçeneğini de işaretledikten sonra şikayetinizi göndermek için gönder butonuna tıklayın.

Üsküdar Belediyesi şikayet ile ilgili şimdi başvuruda bulunmak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

https://superhizmet.uskudar.bel.tr/Vatandas/Form?ReturnUrl=%2f

Bir önceki yazımız olan Üsküdar Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme başlıklı makalemizde borç ödeme, Üsküdar Belediyesi borç sorgulama ve Üsküdar Belediyesi emlak borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.