Son Sorgulamalar

Ümraniye Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri


Ümraniye İlçesi çok köklü bir geçmişe sahiptir. Bu sebepledir ki birçok medeniyetleri üzerinde görmüştür. Ümraniye Belediyesi, Türkiye çapında yapmış olduğu çalışmalarından dolayı ülkemizde birinci seçilen bir belediyedir.

Ümraniye Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

E-belediye sisteminin yaygınlaşması ile birlikte vatandaşların işlemleri de kolaylaşmaktadır. Artık çoğu evde internet erişim imkanı olduğu için kurumlara internet üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Ümraniye Belediyesi‘de e-belediye sistemini kullanan belediyelerin arasında yer almaktadır. Ümraniye Belediyesi şikayet, dilek ve öneri gibi işlemler için artık internet üzerinden başvurmanız mümkündür.

Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınızın adres bölümüne yazdığınızda karşınıza Ümraniye Belediyesi şikayet ve öneri sayfası çıkacaktır. Bu sayfada yeni bir şikayet başvurusunda bulunmak için yeni başvuru gönder bölümüne, daha önceden göndermiş olduğunuz başvurunuz için başvuru durumunu görüntüle bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Ümraniye Belediyesi şikayet, dilek ve öneri sayfası:

https://ebelediye.umraniye.bel.tr/sikayetoneri.aspx

Ümraniye Belediyesi Telefon Numarası, Adres Bilgisi

Aşağıda sizlere Ümraniye Belediyesi telefon numarası, adres ve iletişim bilgisi verilmiştir. İlgili numaralardan yukarıdaki konulardan başka görüşmek istediğiniz konuları iletebilirsiniz.

Açık Adres Atatürk Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, No: 63, PK.34764 Ümraniye / İSTANBUL
Çözüm Hattı 444 9 822
Telefon (0216) 443 56 00
Faks (0216) 335 32 76
e-Mail cozummerkezi@umraniye.bel.tr

Bir önceki yazımız olan Ümraniye Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme başlıklı makalemizde Ümraniye Belediyesi, Ümraniye Belediyesi borç sorgulama ve Ümraniye Belediyesi e-belediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.