Son Sorgulamalar

Ümraniye Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme


İstanbul Ümraniye İlçesi, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunmaktadır. Kartal, Beykoz, Şile, Kadıköy, Sultanbeyli ve Üsküdar ilçeleri ile komşudur. Nüfusu 690.000 civarında olan ilçenin yüz ölçümü de 153 kilometrekaredir.

Ümraniye Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme

Ümraniye Belediyesi vatandaşlara en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan belediyelerden biridir. Belediye internet üzerinden birçok iş ve işlemlerini yürütmektedir. Belediyelerin sanal ortamdaki iş ve işlemlerini yürüttükleri sisteme e-belediye denmektedir. Ümraniye Belediyesi e-belediye sistemini kullanan belediyelerden biridir.

Ümraniye Belediyesi e-belediye sistemi ile

gibi işlemleri yaptırmaktadır.

Aşağıda sizlere Ümraniye Belediyesi borç sorgulama ve ödeme ile ilgili bir bağlantı adresi verilmiştir. Bu adresi kopyalayıp internet tarayıcınızın adres bölümüne yapıştırıp enter tuşuna basın. Açılacak olan sayfada sizden Ümraniye Belediyesi online hizmetler üyelik isteyecektir. Sisteme üye iseniz üyelik bilgilerinizi girip borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Ümraniye Belediyesi online hizmetlere üye olmadan borç sorgulama işlemi için ekranın sağ tarafında bulunan alanı kullanabilirsiniz. Bu bölümde TC kimlik numarası ile borç sorgulama, sicil no ile borç sorgulama ve vergi no ile borç sorgulama seçenekleri bulunmakta olup istediğiniz seçeneği kullanabilirsiniz.

Ümraniye Belediyesi borç sorgulama ve borç ödeme adresi

https://ebelediye.umraniye.bel.tr/giris.aspx?6FFC0B20106649b7B99D5A8E97BD8A90=35268750&ReturnUrl=/secure/borcodeme.aspx

‘dir. Yukarıdaki sayfadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Üsküdar Belediyesi Şikayet başlıklı makalemizde Üsküdar Belediyesi ve Üsküdar Belediyesi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.