Son Sorgulamalar

Ulusoy Müşteri Hizmetleri Ulusoy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Ulusoy otobüs şirketleri ülkemizin en saygın otobüs firmalarından biridir. Ulusoy geçmişten günümüze dek bu düzenini korumaya devam etmektedir. Ulusoy’la ilgili otobüs bileti alma, destek, dilek, Ulusoy şikayet gibi işlemlerinizi Ulusoy Çağrı merkezi aracılığı ile yapabilirsiniz.

Ulusoy Müşteri Hizmetleri Ulusoy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Aşağıda sizlere Ulusoy müşteri hizmetleri, Ulusoy çağrı merkezi iletişim telefon numarası verilmiştir. Bu numara aracılığı ile müşteri temsilcisine bağlanarak görüş ve önerilerinizi sunabilir, yardım alabilirsiniz.

Ulusoy müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

444 18 88

dir.

ulusoy-turizmAşağıda Ulusoy müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için yapacağınız tuşlar gösterilmiştir. Ulusoy çağrı merkezine bağlandıktan sonra bu tuşları kullanarak beklemeden müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ulusoy Çağrı Merkezi Kısayol Tuşları

  1.  Evden-Eve İşten-İşe taşımacılık için
  2.  Ulusoy uçak bileti U-Travel ve seyahat organizasyonlarınız için
  3.  Ulusoy istek görüş ve önerileriniz için

Bir önceki yazımız olan Opet Müşteri Hizmetleri Opet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizde Opet çağrı merkezi, Opet iletişim telefon numarası ve Opet müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Yozgat Şehir Hastanesi Randevu Alma

Yozgat Şehir Hastanesi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanenin 475 adet yatağı bulunmaktadır. Hastanede özellikli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.