Son Sorgulamalar

Uludağ EDAŞ Borç Sorgulama


Ülkemizde elektrik dağıtım şirketleri bölge bölge ayrılmış durumdadır. Her bölgenin elektrik dağıtım şirketi ayrıdır. Uludağ elektrik dağıtım şirketi de Uludağ bölgesine elektrik dağıtmaktadır. Bu bölgede bulunan Çanakkale, Bursa, Yalova ve Balıkesir illerimize elektrik dağıtımı Uludağ EDAŞ tarafından verilmektedir.

Bölgenizdeki elektrik dağıtımını Uludağ EDAŞ yapıyorsa fatura borcunuzu öğrenmek çok kolay. Uludağ EDAŞ borç sorgulama işlemlerinizi artık internetten online olarak yapabiliyorsunuz. Böylece elektrik borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

uludag_edas_borc_sorgulamaUludağ Elektrik Dağıtım Şirketi borç sorgulaması yapabilmek için ilk önce buraya tıklayarak borç sorgulama sayfasının açılmasını sağlayın.

Açılacak olan sayfada sizlere sorulacak olan işletme kodu bilgilerinizi ve abone no bilgilerinizi ilgili alanlara yazıp Sorgula butonuna tıklayarak Uludağ EDAŞ borç sorgulaması işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.