Son Sorgulamalar

Tuzla Belediyesi Vergi Borcu Sorgulama ve Ödeme


Tuzla İlçesi İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan bir ilçedir. İlçe Kocaeli-Gebze, Pendik ve Marmara Denizi ile komşudur. Nüfusu 255.000 civarında olup, yüz ölçümü 123 kilometrekaredir.

Tuzla Belediyesi Vergi Borcu Sorgulama ve Ödeme

Tuzla Belediyesi borç sorgulama, Tuzla Belediyesi emlak borcu sorgulama, borç ödeme gibi işlemlerinizi artık internet üzerinden yapabilmektesiniz. İnternet üzerinden belediyelerin kullanmakta olduğu e-belediye sistemi sayesinde bu ve benzeri işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Aşağıda sizlere Tuzla Belediyesi vergi borcu sorgulama ile ilgili bir adres verilmiştir. Bu adresi kopyalayıp tarayıcınızın adres bölümüne yapıştırıp ilgili siteye giriş yapın. Açılacak olan hızlı sorgulama ekranı sayfasında iki tane sorgulama seçeneği bulunmaktadır. TC kimlik numarası ile borç sorgulama ve paydaş/sicil numarası ile borç sorgulama. İlgili alanlardan hangisini kullanmak isterseniz o alanı doldurup ödeme işlemine başla butonuna tıklayıp borcunuzu görebilir ve ödeme yapabilirsiniz.

Tuzla Belediyesi vergi borcu sorgulama borç ödeme ekranı için bağlantı adresi aşağıdadır.

https://ebelediye.tuzla.bel.tr/DIGIKENTEBELEDIYE/faces/page/

Bir önceki yazımız olan 2019 İOKBS Ne Zaman Yapılacak? başlıklı makalemizde 2019 yılı İOKBS başvuru şartları ve Bursluluk Sınavı 2019 yılı sınav tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.