Son Sorgulamalar

Tuzla Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri


Tuzla Belediyesi vatandaşlara hizmet etmeye devam etmektedir. Tuzla ismini bölgesinde bulunan Tuz Gölü’nden almıştır. Osmanlı zamanında bu gölden çıkartılan tuz, İstanbul’un tuz ihtiyacını karşılamakta idi.

Tuzla Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Belediyeler e-belediye sistemini kullandıkları için artık vatandaşlara daha hızlı hizmet vermektedir. Tuzla Belediyesi’de e-belediye sistemini kullanan belediyelerden biridir.

Tuzla Belediyesi e-belediye sistemi ile vatandaşlardan şikayet, dilek ve önerilerini de almaktadır. Aşağıda sizlere Tuzla Belediyesi şikayet, dilek ve öneri yapabileceğiniz bir bağlantı adresi verilmiştir. Bu adresi kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırdığınızda ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada bulunan Tıkla yaz-çevrimiçi yazan bölüme tıkladığınızda çevrim içi sohbet tarzında şikayetlerinizi iletebileceğiniz bir pencere açılacaktır. Bu alana belediyeye iletmek istediğiniz mesajınızı yazabilirsiniz.

Tuzla Belediyesi şikayet, dilek ve öneride bulunabileceğiniz bağlantı adresi:

https://www.tuzla.bel.tr/form/457/7/istek-sikayet.aspx

Bir önceki yazımız olan Tuzla Belediyesi Vergi Borcu Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde borç ödeme, Tuzla Belediyesi borç sorgulama ve Tuzla Belediyesi emlak borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.