Son Sorgulamalar

Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonucu


Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1964 yılında Ankara’da kurulmuştur. Hastane Sağlık Bakanlığı’na bağlı hastanelerin içerisinde tüzel kişiliği olan ilk ve tek özel statülü hastane olma özelliğini taşımaktadır. 500 yatak kapasitesi olan hastanede 149 uzman, 130 asistan 449 hemşire hizmet vermektedir.

Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu

Ülkemiz e-devlet sürecine hızlı bir geçiş yaşamaktadır. Bu geçiş esnasında çoğu firma veya kamu kurumu artık işlemleri daha hızlı yapabilmek adına internet sitelerinden baz bilgileri paylaşmakta, bazı işlemlerin internet sitelerinden yapılmasını sağlamaktadır.

Ülkemizin ilk ve tek tüzel kişiliği olan özel statülü hastanesi olma özelliği taşıyan Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sayfası üzerinden birçok bilgi edinilebilmektedir. Bu bilgilerin arasında laboratuvar tahlil sonucu öğrenme bilgisi de bulunmaktadır.

Aşağıda sizlere Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemini yapabileceğiniz bir link verilmiştir. Bu linke tıklayarak laboratuvar tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden TC kimlik numarası, örnek no, kabul no, arşiv no gibi bilgileri ilgili alanlara yazmanız istenecektir. Bu bilgileri ilgili alanlara yazıp tamam butonuna tıklayarak laboratuvar tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

yuksek-ihtisas-egitim-arastirmaNot: Hastane Yönetimi Kararı Gereğince, Yatan Hasta Tetkik sonuçlarının İnternet ten Yayınlanması Engellenmiştir.Bu Sayfada Sadece Poliklinik Müracaatlarınıza Ait Sonuçları Görüntüleyebilirsiniz !

Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Aşağıda sizlere Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası verilmiştir.

SANTRAL – RANDEVU – ACİL NUMARA

SANTRAL  : (0.312) 306 1 000      
       
RANDEVU : (0.312) 312 0 312      
RANDEVU : (0.312) 312 0 312

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. cagataygokdemir

    Tüm Türkiye’nin izledikçe tekrar tekrar yıkıldığı efsaneler efsanesi sanat yönü yüksek sahnesi ;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.