Son Sorgulamalar

Turkcell Numara Sorgulama


Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numarayla karşılaştığımız durumlarda genelde aramakla aramamak arasında kalırız. Yabancı bir numara bizi aramış veya çağrı atmıştır. Bizde bu numaranın kime ait olduğunu bilmiyoruz. Bu gibi durumlarda bilinmeyen numaralar sorgulaması yapmalısınız. Bu sorgulama her operatör için ayrı ayrı yapılmaktadır.

Sizi arayan numarayı tanımıyor ve bu numaranın Turkcell’e ait olduğunu düşünüyorsanız o zaman Turkcell  numara sorgulaması yapmalısınız. Turkcell bu durum için Turkcell bilinmeyen numaralar adı altında bir servis oluşturmuştur. Turkcell bilinmeyen numaralar servisini kullanarak sizi arayan yada çağrı atan kişilerin kimler olduğunu öğrenebilirsiniz. Turkcell bilinmeyen numaralar servisi birkaç şekilde kullanılabilmektedir.

Mesaj Yolu İle Sorgulama: Kime ait olduğunu bilmediğiniz Turkcell numarasının sahibini mesaj yolu ile öğrenmek için cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne girip numarayı başında sıfır olmadan 10 haneli şekilde (5XX XXX XX XX formatında) yazıp 2222 ‘ye gönderin. Numaranın kime ait olduğu size bildirilecektir.

turkcell_bilinmeyen_numaralarMesaj yolu ile sorgulama işleminde sorguladığınız her telefon numarası için her şey dahil 1,49 TL ile ücretlendirilirsiniz.

Telefonla 118 32 ‘yi Arayarak Sorgulama: Kime ait olduğunu bilemediğiniz Turkcell numarasının sahibini öğrenmek için telefonunuzdan 11832 Turkcell Bilinmeyen Numaralar Servisini arayabilirsiniz. Bu servis size numaranın kime ait olduğunu belirtecektir.

Cep telefonunuzdan 11832 ‘yi arayarak yapmış olduğunuz görüşmelerin her dakikası için 1,25 TL’lik bir ücret faturanıza yansıtılır.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
TURKCELL NUMARA SORGULAMA, numara sorgulama trkcell, numara sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

6 Yorumlar

  1. numara engelleme hizmetiniz çalışmıyor. şikâyet yazdım, ilgileniyoruz dediniz hâlâ gelişme yok. Belki buradan ciddiye alırsınız

  2. Deniz Yıldız

    Turkcell reklamında numara almaya giden keko var bide telefonu gasp ediyor sanırsın altı üstü konuşacaksın

  3. Turkcell ‘in interneti fulle kampanyası 10 numara olmuş ?

  4. numara taşımayla geldim haliyle hattında tl yok müşteri hizmetlerini arayıp yüklemek istedim tl yok diye baglanamiyorum

  5. Sevgili gizli numara niye beni aramıyon
    Bir sen bir turkcell arardı oysa..😕😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.