Son Sorgulamalar

Turkcell Müşteri Hizmetleri Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Ülkemizdeki ilk telefon şebekelerinden biri olan Turkcell geniş kapsama ağı ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır. “Turkcell’le Bağlan Hayata” sloganı ile aklımızda kalan ve her dönem farklı şekilde çekmiş olduğu reklam filmleri ile Turkcell başarısını devam ettirmektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Turkcell müşteri hizmetleri, Turkcell çağrı merkezi numarası aşağıda sizlere verilmiştir. Bu numaralar aracılığı ile Turkcell şikayet, Turkcell dilek ve öneri, Turkcell fatura işlemleri, Turkcell operatör işlemleri gibi işlemlerinizi yapabilmektesiniz.

Turkcell müşteri hizmetleri, Turkcell çağrı merkezi numarası Turkcell aboneleri için 532, diğer operatörlerden arayanlar ve sabit hatlar için 0 532 532 00 00 ‘dir.

Bu numarayı aradığınızda beklemeden Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanma işlem için telefonda “müşteri temsilcisi” demeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Avea Müşteri Hizmetleri Avea Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizde Avea müşteri hizmetleri, Avea müşteri temsilcisi ve Avea şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.