Son Sorgulamalar

Turkcell Borç Sorgulama


Ülkemizde 3 tane GSM operatörü bulunmaktadır. Bunlar Turkcell, Vodafone ve Avea’dır. Bu 3 şirket bizlere hizmet etmektedir.

GSM şirketleri bizim daha iyi iletişim kurabilmemiz için gerekli altyapıyı hazırlama konusunda birbirleri ile rekabet halindedir. Turkcell bu rekabeti çok iyi sürdürmekte ve abonelerinin isteklerini yeterli düzeyde karşılayabilmektedir.

Günümüzde internetin gelişmesi ile birlikte artık işlemlerimiz internet üzerinden yapılabilmektedir. Turkcell abonesi iseniz internet üzerinden online olarak işlemlerinizi yapmanız çok kolaydır. İnternetten Turkcell fatura borç sorgulama, Turkcell fatura ödeme, Turkcell numara sorgulama gibi işlemleri rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Turkcell Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell aboneleri hatları ile ilgili işlemlerini internet üzerinden, bayilere gitmeden yapabilmektedir. Turkcell fatura borcunuzu da internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

Turkcell fatura borç sorgulama işlemi için aşağıda sizlere bir link verilmiştir. İlgili linke tıkladığınızda Turkcell fatura borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili linke tıkldağınızda açılacak olan sayfada sizden TC kimlik numaranız istenecektir. TC kimlik numarası ile Turkcell fatura borcunuzun olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

turkcell-fatura-sorgulamaTC kimlik numaranızı girdikten sonra alt bölümde bulunan alandan seçim yapmanız gerekmektedir. Turkcell fatura borç sorgulama işleminize GSM numarası ile borç sorgulama veya ad soyad ile borç sorgulama. Bu ikisinden birini seçmelisiniz.

Turkcell GSM Numarası İle Fatura Borç Sorgulama

İlgili alandan GSM numarası ile borç sorgulama bölümünü seçtiğinizde alt tarafta bulunan GSM numaranız ve güvenlik kodu alanlarını doldurmalısınız. GSM numaranız bölümüne GSM numaranızı, güvenlik kodu bölümüne de ekranda göreceğiniz kodları yazıp fatura borcumu sorgula butonuna tıklayarak GSM numarası ile fatura borcu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ad Soyad İle Fatura Borç Sorgulama

Ad soyad ile fatura borç sorgulaması yapmak için aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayıp TC kimlik numaranızı girdikten sonra GSM numarası değilde Ad soyad ile sorgula bölümünü seçip açılacak olan alana adınızı soyadınızı ve cep telefonu numaranızı yazıp fatura borcumu sorgula butonuna tıklayın. Böylece ad soyad ile fatura borç sorgulama işlemi yapmış olursunuz.

Turkcell Fatura borç sorgulama işlemi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Uydunet Kota Sorgulama başlıklı makalemizde müşteri numarası ile uydunet kota sorgulama, TC kimlik numarası ile Uydunet kota sorgulama ve Uydunet kota sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
turkcell borç sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Turkcell e fatura ödiyim dedim Bir numara yanlış girdim 497 milyar borç çıktı :dD

  2. Turkcell borç sorgulama işlemini bu sayfadan yapabilirsiniz. Gayet kullanışlı bir yöntem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.