Son Sorgulamalar

Türk Telekom İnternet Kurulum Randevusu Güncelleme


İnternet hattı işlemleri ülkemizde çoğunlukla Türk Telekom tarafından yapılmaktadır. Diğer şirketler de genellikle Türk Telekom’un internet alt yapısını kullanmaktadır.

Türk Telekom İnternet Kurulum Randevusu Güncelleme

Türk Telekom internet başvurusu yaptığınızda cep telefonunuza mesajlar gelmektedir. Bu mesajlardan bazıları internet başvuru talebinizin alındığına dair, bazıları internet kurulum randevu numarası ve sizi arayabilecek telefon numarası bilgilerini içermektedir.

Bu mesajların içerisinde sizlere gelen internet kurulum randevu numarası yardımı ile Türk Telekom İnternet kurulum randevu güncelleme işleminizi yapabilmektesiniz.

Aşağıda sizlere Türk Telekom internet bağlantısı kurulum randevusu öğrenme, randevu güncelleme yapabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden TC kimlik numaranızı, randevu kurulum randevu numaranızı ve resimde bulunan karakterleri girebileceğiniz bir alan bulunmaktadır. İlgili alanlara gerekli bilgileri girdikten sonra sorgula butonuna tıklayın.

Açılan sayfada sizin internet randevu tarih bilginiz görüntülenecektir. Randevu tarihinizi değiştirmek için tarih bölümünü açın ve istediğiniz tarihi seçin. Ardından istediğiniz saat aralığını seçip devam butonuna tıkayın. Açılan bölümde sistem seçmiş olduğunuz zaman diliminin uygunluğunu size bildirip randevu güncellemesi yaptıracaktır.

Türk Telekom internet bağlantısı kurulum randevusu öğrenme, randevu güncelleme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Fiber Alt Yapı Hat Sorgulama başlıklı makalemizde fiber hat sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.