Son Sorgulamalar

Türk Telekom Fatura Sorgulama-Fatura Ödeme


Ülkemizde cep telefonlarının yaygınlaşması ile birlite ev telefonu kullananların sayısında ciddi bir düşüş görülmektedir. Artık evdeki hemen hemen her bireyde cep telefonu olunca ev telefonuna ihtiyaç kalmamaktadır.

Türk Telekom’un sitesi üzerinde ev telefonun kullanan kişiler için hazırlanmış olan Türk Telekom fatura sorgulama ve ödeme sistemi bulunmaktadır. Türk Telekom’un sitesi üzerinden faturalarınızı sorgulayabilir ve ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom fatura sorgulama, Türk Telekom fatura ödeme işlemleri için size aşağıda verdiğimiz linki kullanabilirsiniz. turk_telekom_fatura_sorgulamaBu linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden sorgulama yapmak istediğiniz kişinin TC kimlik numarası ve açılan sayfada resimde görmüş olduğunuz karakterleri soracaktır. Gerekli bilgileri ilgili alanlara girip SORGULA butonuna tıkladığınızda Türk Telekom Fatura Borç Sorgulaması yapmış olursunuz. Eğer ki ödenmemiş faturanız bulunuyorsa faturayı seçip kredi kartınız yardımıyla Türk Telekom fatura ödeme işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Türk Telekom fatura sorgulama ve Türk Telekom fatura ödeme işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Deprem Sorgulama başlıklı makalemizde AFAD, deprem istasyonu ve Deprem Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Kaya Büyükçelen

    14 gündür internetim nakil olsun diye bekliyorum, Türk Telekom’da bürokrasiye takıldı diyorsunuz. Acil çözüm bekliyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.