Son Sorgulamalar

Türk Telekom Ev Telefonu Nakil Başvuru


Türk Telekom hayatımız kolaylaştırmak için birçok hizmetler vermektedir. Bu hizmetlerinin çoğunu web sayfası üzerinden online olarak sunmaktadır. Böylece Türk Telekom ile olan işlerimizde zamandan tasarruf etmiş olmaktayız.

Türk Telekom Ev Telefonu Nakil Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un internet üzerinden sunmuş olduğu hizmetlerden biri de ev telefonu başvuru, ev telefonu nakil işlemleridir. Aşağıda sizlere ev telefonu nakil, ev telefonu başvuru işleminizi yapabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir.

Bu bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan web sayfasında sizden ad soyad, GSM numarası, e-posta, işlem yapmak istedğinizi telefon numarası bilgileri sorulacaktır. Aynı sayfada bulunan açılır menüden de hangi işlemi yapmak istiyorsanız onu seçmelisiniz. Bu alanda yeni ev telefonu hattı ve nakil başvurusu seçenekleri bulunmaktadır. Bu şekilde formu doldurup resimde bulunan karakterleri(her yenilemede değişir) ilgili alana yazıp onay butonuna tıkayın. Böylece ev telefonu nakil, yeni ev telefonu başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Türk Telekom ev telefonu nakil, yeni ev telefonu başvuru işlemi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Tüketici Şikayet Bildirimi başlıklı makalemizde Türk Telekom Şikayet ve Türk Telekom tüketici şikayet birimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Şişli Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte insanların ihtiyaçları da hızla değişmektedir. İnsanların teknolojiye olan bağlılık ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.