Son Sorgulamalar

Türk Telekom Bilinmeyen Numara


Sizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenmek artık çok kolay. İnternet üzerinden bilinmeyen numaraları sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Numara sorgulama işlemini yapabilmek için ilk önce buraya tıklayarak Türk Telekom bilinmeyen numara sorgulama sayfasına ulaşmanız gerekmektedir.

Açılacak olan sayfada Türk Telekom Beyaz Sayfalar diye geçiyor. Bu sayfa üzerinden numara sorgulaması yapabiliyorsunuz.

ttnetbilinmeyen_numaralarBu sayfada doldurmanız gereken bazı alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar numarasını öğrenemek istediğiniz kişinin soyadı, adı ve il bölümüdür. Bu alanları doldurduktan sonra güvenlik için oluşturulmuş resimdeki yazıyı ilgili alana yazıp BUL butonuna tıklayın. Size yazmış olduğunuz ad soyad bilgisini içeren kişiler ve onların telefon numaraları listelenecektir.

Bu işlemi aynı zamanda telefonunuzdan 11811 ‘i arayarak ta gerçekleştirebilirsiniz. 11811 numaralı hizmetler normal telefon görüşmesinden birkaç kat daha fazla ücret yazabilir.

Telefon numaranızın sorgulamalarda görünmemesini istiyorsanız 444 1 444 ‘ü arayarak numaramın aranmalarda çıkmasını istemiyorum diye belirtmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
trk telekom bilinmeyen numaralar

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. sayın türk telekom yetkilileri 8 aydır telefon almak için müracat ettim size bir cevap yok sizden.en sonunda cevap geldi de hallettik.numaramda çok güzel olmuş

  2. Bilinmeyen numaralarda bütün numaralar verilse iyi, ama hepsi verilmiyorki,Birde arayınca çok yazıyo 🙁

  3. Türk Telekom’daki elektrik kesintisi probleminden dolayı şu an itibariyle yayın veremiyor. Bilginize sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.