Son Sorgulamalar

Türk Telekom Avea Kalan İnternet Sorgulama


Cep telefonlarımızın artık akıllı olması sebebi ile evde, işte cepte internet kullanımımız artmıştır. Hatta cep telefonlarımız için ayrı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde cepten kullandığınız internet, dakika, mesaj bilgisi gibi bilgilere erişebilmekteyiz.

Türk Telekom Avea Kalan İnternet Sorgulama

Kalan internet sorgulama işlemini öğrenirken, kullanılan internet ve kalan internet bilgilerini de öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Avea kalan internet sorgulama işlemini yapabilmenin birkaç farklı yolu bulunmaktadır. Bu sizin tercihinize göre değişmektedir. Kalan internet sorgulama işlemi için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip DETAY INTERNET yazılıp 9333’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Kalan internet bilgisini online işlemler bölümünden de yapabilmektesiniz. Avea Türk Telekom online işlemler’e girip kalan kullanım bilgileri bölümünden kalan internet bilginizi öğrenebilirsiniz.

İnternetten Türk Telekom Avea kalan internet sorgulama işlemini online olarak öğrenmek için TIKLAYIN…

Cep telefonu üzerinden Türk Telekom Avea kalan internet sorgulama işlemi için de Türk Telekom’un Iphone veya android uygulamasını cep telefonunuza indirip kalan internet sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Avea Kalan Dakika Sorgulama başlıklı makalemizde Avea Türk Telekom kalan dakika sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.