Son Sorgulamalar

Türk Telekom Avea Kalan Dakika Sorgulama


Türk Telekom ülkemizde güçlü alt yapısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Avea artık Türk Telekom olarak hizmet vermeye başlamıştır. Avea dakika sorgulama, Avea kalan dakika sorgulama işlemleri artık Türk Telekom üzerinden yapılmaktadır.

Türk Telekom Avea Kalan Dakika Sorgulama

Ülkemizde cep telefonu kullanımı sürekli artmış ve artmaya devam etmektedir. Her evde en az 2 tane cep telefonu kullanan bulunmaktadır. Telefonlarımızın kalan dakikalarını öğrenmek için değişik yöntemler bulunmaktadır. Türk Telekom Avea kalan kullanımı öğrenme işlemi için de farklı farklı yöntemler bulunmaktadır.

Avea Türk Telekom kalan dakika sorgulama işlemi için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip DETAY SES yazıp 9333’e ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Avea Türk Telekom kalan dakika sorgulama işleminizi internet üzerinden yapmak için online işlemler’e giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom İnternet Kota Sorgulama başlıklı makalemizde Türk Telekom internet kota sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.