Son Sorgulamalar

Türk Telekom Avea Cepten Kalan İnternet Sorgulama


Cepten internet kullanımı akıllı telefonların yaygınlaşmaya başlaması ile daha da artmıştır. Artık çeşitli uygulamalar sayesinde insanlar anlık durumlarını paylaşabilmekte, anlık olarak görüntülü konuşabilmektedir. Yapılan bütün bu işler, uygulamalar ise cep telefonunuzun internetini kullanmaktadır.

Türk Telekom Avea Cepten Kalan İnternet Sorgulama

Cepten kalan internet sorgulama işlemi için değişik yöntemler bulunmaktadır. Mesaj yolu ile cepten kalan internet sorgulayabilir, uygulama yolu ile cepten kalan internet sorgulama yapabilirsiniz.

Türk Telekom Avea cepten kalan internet sorgulama işleminizi mesaj yolu ile yapmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip “INTERNET” yazıp 6000‘e ya da 5555‘e ücretsiz göndererek kalan cepten internet bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Avea kalan internetinizi uygulama üzerinden öğrenmek için ise Türk Telekom’un android veya iphone uygulamasını indirip cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. İlgili uygulama üzerinden menülerde bulunan kalan internet bilgisi sorgulama kısmından yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Avea Kalan İnternet Sorgulama başlıklı makalemizde Türk Telekom Avea kalan internet sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

73/C Trafik Cezası Nedir?

Trafik cezaları belirli maddelerden oluşmaktadır. Her bir cezanın değişik maddeleri bulunmaktadır. Biz şoförler ise sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.