Trendyol Müşteri Hizmetleri Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Ülkemizde artık birçok online alış veriş sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerden biri de Trendyol’dur. Trendyol bir çok kategoride müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Trendyol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Aşağıda sizlere Trendyol müşteri hizmetleri, verilmiştir. İlgili numaradan , , Trendyol bilgi alma, Trendyol siparişleriniz ile ilgili daha bir çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Trendyol müşteri hizmetleri, Trendyol çağrı merkezi numarası

0 212 331 02 00

‘dır. Bu numaradan Trendyol ile iletişime geçebilirsiniz. İlgili numarayı aradığınızda tuş kodlarınız ise aşağıda sizlere verilmiştir.

  • 3. Diğer işlemler için

Trendyol’dan canlı yardım almak için TIKLAYIN…

Trendyol adres: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat:B-1 34398 Maslak / İstanbul

Web sayfamızın altında bulunan yorum bölümü ile Trendyol ile ilgili yapmış olduğunuz alışverişleriniz hakkında yorumda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri Sahibinden.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizde sahibinden.com çağrı merkezi, sahibinden.com müşteri hizmetleri ve sahibinden.com şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
trendyol müşteri hizmetleri iletişim, trendyol sipariş sorgulama
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın