Son Sorgulamalar

Tredaş Elektrik Kesintisi


Ülkemizdeki elektrik dağıtım şirketleri bölge bölge çalışmaktadır. Trakya Bölgesi’nde hizmet veren elektrik dağıtım şirketide Trakya Elektrik Dağıtım Şirketi (TREDAŞ) ‘tır. TREDAŞ Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerimizde hizmet vermektedir.

Elektrik kesintileri genelde planlı kesintiler olup daha önceden bazı iletişim kanalları ile vatandaşlara duyurulmaktadır. Vatandaşlara duyurulmadan yapılan kesintiler ise o anki arızadan kaynaklanmaktadır.

Tredaş elektrik kesintisi bilgilerini ise sitesine abone olarak mail veya sms yolu ile öğrenebilirsiniz. Bu durumda Edirne elektrik kesintisi, Kırklareli elektrik kesintisi ve Tekirdağ elektrik kesintilerinin sebeplerini anında öğrenebilirsiniz.

TREDAŞ ın sistemine abone olmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan GEDİZ Edaş Borç Sorgulama başlıklı makalemizde GEDİZ Edaş Borç Sorgulama, GEDİZ elektrik borç sorgulaması ve İzmir elektrik fatura sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Tredaş 7 günlük elektrik faturası kesmiş. Adamlarda haklı mılletin ıkı aylık fatura bizim 7 günlük faturaya denk

  2. _TREDAS Tekirdağ / Çorlu / Yenice de elektrik yok. Ne zaman gelir?

  3. elektrik belediyenin değil Tredaş’ın yetki alanındadır. ALO186’dan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.