Son Sorgulamalar

TREDAŞ Borç Sorgulama


Ülkemizde özelleştirmenin neticesi olarak birçok elektrik dağıtım şirketleri bulunmaktadır. Bu elektrik dağıtım şirketlerinden biri de Trakya’da hizmet veren TREDAŞ Elektrik dağıtım şirketidir. TREDAŞ Trakya bölgesinde elektirk hizmeti vermekte, elektrik altyapısını oluşturmaktadır.

Gelişen dünyaya paralel olarak ülkemizde de birçok işlemler artık online olarak internetten verilmektedir. Sağlık hizmetleri, eğitim hizmetleri gibi birçok hizmet vatandaşın evinde internet ortamında verilmektedir. İnternet ortamında verilen hizmetlerden biri de elektrik borç sorgulamasıdır. TREDAŞ borç sorgulamanızı internet üzerinden yapabilirsiniz.

tredas_fatura_sorgulamaEdirne elektrik fatura sorgulaması, Tekirdağ elektrik fatura sorgulaması, Kırklareli elektrik fatura sorgulaması gibi sorgulamaları aşağıdaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

TREDAŞ borç sorgulama işleminizi yapmak için ilk önce buraya tıklayarak borç sorgulama ekranının açılmasını sağlayın. Açılan ekranda sizden bazı bilgileri doldurmanız istenecektir. Bu bilgiler işletme kodu, abone numarası ve güvenlik kodu bilgileridir.

Sizden istenen bu bilgileri doldurduktan sonra alt tarafta bulunan Borç Sorgula butonuna tıklayarak TREDAŞ borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Anaokulundan üniversiteye sloganıyla kurulan Maltepe Üniversitesi 1991 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi …

3 Yorumlar

  1. TREDAŞ Borç Sorgulama –

  2. İnşaat işçileri TREDAŞ’ı bastı!

  3. 1 saat süreyle kesilen elektrik yüzünden bana hergün bayramı yaşatan tredaş’a teşekkürlerimi borç bilirim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.