Trafik Poliçesi Sorgulama


Araçlarımızı her yıl trafik sigortası yaptırmak zorundayız. Kazalara karşı herhangi bir durumda ilk aracın sigortalı olup olmadığına bakılmaktadır.Genelde sigorta yaptırdığımız yer bizim yerimize sigorta tarihimizi takip edip bizim sigorta tarihimiz yaklaştığında bizi bilgilendirir.
Trafik sigortası gibi işlemlerinizi online olarak sorgulama yapıp döküm alabileceğiniz adı altında bir site kurulmuştur. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi () sitesinde aşağıdaki sorgulamaları online olarak yapabilirsiniz.
-Trafik Poliçesi Prim Bilgilendirme
-Trafik Poliçe Sorgulama
-Kasko Poliçe Sorgulama
-Yeşilkart Poliçe Sorgulama
gibi daha birçok sorgulamayı bu site üzerinden online olarak sorgulayabilirsiniz.
Peki trafik poliçe sorgulaması nasıl yapılır?
Aşağıda vereceğimiz linke tıkladığınız zaman açılan ekranda trafik poliçe sorgulamasının birden fazla yöntemini göreceksiniz. Bu yöntemler Plaka ve TC kimlik No ile sorgulama, Plaka ve Vergi No ile sorgulama, Sigorta bilgileri ile sorgulamadır.
İçlerinden en basiti plaka ve TC kimlik no ile sorgulamadır. Plaka ve TC Kimlik No ile sorgulama yapmak için aracınızın plakasını ve araç sahibinin TC kimlik numarasını girmeniz yeterlidir.
Trafik poliçesi sorgulamasını şimdi yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By indirimli sigorta

  2. By oz

  3. By yener

Bir Cevap Yazın