Son Sorgulamalar

THY Sefer Sorgulama


Türk Hava Yolları’ndan seyahat mi ediceksiniz?Hangi ülkeye hangi uçak saat kaçta kalkıcağınızı bilmiyor musunuz? Bu ve bütün işlemleri THY Sefer Sorgulama ile yapabilirsiniz. İstediğiniz ülkeye ne zaman gidebileceğinizi hangi uçağın hangi tarih ve saatte boş oldugunuz öğrenmek için THY Sefer Sorgulaması yapmalısınız.

THY Sefer Sorgulaması bu ve bunun gibi durumlar için yapılır. Hangi uçağın ne zaman nerde olacağını bilmek istiyorsanız, bunun cevabını çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece THY Sefer Sorgulaması yapmaktır. Bu şekilde seferler ile ilgili bilgilere istediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. Türk Hava Yolları müşterilerine bunun gibi durumlar için sefer sorgulama sistemini yapmıştır. Artık seferleri elektronik ortamdan takip edebileceksiniz. THY Sefer Sorgulama işlemi çok kolay ve kullanışlı bir işlemdir.

thy-sefer-sorgulamaHangi ülkeye giden uçak hangi tarihte hangi saatlerde gidiyor gibi soruları kendinize sorup sıkıntıya düşmeyin. Bu gibi durumlar için elektronik ortamda yapılmış THY Sefer sorgulama sistemi ile tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz, hem de bu işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlem ile uçakların kalkış ve varış saatlerini öğrenebilirsiniz.

THY sefer sorgulaması yapmak için tıklayınız:

http://www4.thy.com/deparr/start.tk?lang=tr

Bir önceki yazımız olan Özel Plaka Sorgulama başlıklı makalemizde Özel plaka, Özel plaka fiyatları ve özel plaka sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. 426 sefer sayılı THY uçağında Miami’ye uçmakta olan sayın yolcular, hayat size güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.