THY Sefer Sorgulama


Dünya çapında en iyi hizmet veren hava yolu şirketleri arasında yer alan Türk Hava Yolları 1933 yılından beri sürekli gelişip adını dünya çapında duyurmaktadır. Gerek verdiği hizmet gerekse sponsorluk anlaşmalarıyla dünya çapında birçok insanın aklına kazınan THY, her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve internetin evlerimize kadar girmesiyle sefer sorgulama gibi birçok işlemimizi telefonla arayıp değil de internet üzerinden sorgulayarak yapıyoruz. işlemleri de artık ceplerimize kadar giren internet sayesinde yapılabilmektedir. İnternete bağlı bilgisayar, tablet ya da cep telefonundan aşağıda verdiğimiz linke tıklayıp işleminizi yapabilirsiniz.

thy işlemi  için THY’nin sitenine TIKLAYINIZ…

Bu işlem aslında 4 aşamadan oluşan bilet alma işleminin ilk işlemidir. Linke tıkladıktan sonra nereden nereye ve hangi tarihte gideceğinizi girerek devam tuşuna bastığınızda seferler karşınıza gelecektir. Online uçuş seferi sorgulama işlemini biraz daha ileriye götürerek rezervasyon da yapabilirsiniz. Hatta daha da ileri gidip abilirsiniz. Üstelik ödeme de online olarak kredi kartınızla yapılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
thy sefer sorgulama, tk sefer sorgulama, thy sefer sorgula
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By sorgulamalarim

  2. By ManyagiOrchid

  3. By iremzehra_

  4. By AJT

  5. By ukr

Bir Cevap Yazın