Son Sorgulamalar

THY Online Bilet Alma


1933 yılında kurulup o yıllardan beri sürekli gelişen Türk Hava Yolları 2003 yılından beri küresel bir marka olarak ilerlemekte ve son yıllarda verilen hizmet ve sponsorluklarıyla adından çokça söz ettirmektedir. Vizyonları arasında yer alan sürekli ortalamanın üzerinde büyüme, sıfırlanmış kaza ve düşük maliyetli taşıyıcılara denk birim maliyetleriyle diğer havayolu şirketleri arasında tercih sebebi olmaktadır.

Türk Hava Yollarından bilet almak ya da rezervasyon yapmak için diğer birçok işlemde olduğu gibi online olarak internetten yapılabilmektedir. THY Online bilet alma linki için TIKLAYINIZ…

thyİnternetten THY Bileti alma işlemi 4 aşamadan oluşmaktadır.

İlk aşama nereden nereye, hangi tarihlerde uçuş yapmak istediğinizdir. Ayrıntı olarak gidiş-dönüş olup olmayacağı ve yolcu sayılarını tanımlayıp bir sonraki aşama olan yer durumuna geçebilirisiniz. Yer durumunu da ayarladıktan sonra bir sonraki aşama olan yolcu bilgileri kısmına geçip ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra internet üzerinden THY bileti alma işlemini sonlandırmak üzere bilet alma aşamasına yönlenecek ve örneğin kredi kartı ile ödeme yöntemini seçip ilgili alanları doldurduktan sonra kredi kartı ile uçak bileti alma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Tüm ajandam üzerinde ve az önce THY Online Bilet Bilgi Maili geldi. Google Calender uçuşları direkt takvime ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.