Son Sorgulamalar

TEDAŞ Elektrik Kesintisi


Bazen maç seyrederken, dizi film izlerken en heyecanlı yerinde elektirikler kesilir. Bu gibi durumlarda çok sinirleniriz. Elektriklerin neden kesildiğini elektrik arızasının olup olmadığını, elektrik bakım çalışmasının mı olduğuınu merak ederiz. Bunların dışında en çok merak ettiğimiz de elektrikler ne zaman gelecek? sorusunun cevabıdır.

Türkiye elektrik dağıtımı anonim şirketi (TEDAŞ) elektrik kesintisi bilgilerini kendi resmi sitesi üzerinden paylaşmaktadır. Hangi bölgede planlı olarak elektrik kesintisi yapılacak, kesinti ne zaman başlayıp ne zaman bitecek, elektrikler neden kesildi gibi soruların cevaplarını TEDAŞ’ın sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Tabi bunlar planlı elektrik kesintileridir. Bunların haricinde yapılan kesintiler o anda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır yani önceden planlanan bir kesinti değildir.

TEDAŞ elektrik kesintisi ile ilgili sayfaya ulaşmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
elektrik kesintisi sorgulama, tedaş elektrik kesintisi, TEDA, tedaş elektrik kesintisi sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. TEDAŞ, Afganlılara Enerji Eğitimi Verdi…Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) tarafından, Afganist… http:…

  2. Akarbaşı caddesinde Şuski Fen işleri Ulaşım itfaiye Telekom Aksa Doğalgaz Tedaş ekipleri çalışmalarına devam ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.