Son Sorgulamalar

TEDAŞ Elektrik Borcu Sorgulama


Bir çok işlemin internet üzerinden gerçekleştirilebildiği, internet üzerinden online olarak sorgulamaların yapılabildiği şu günlerde Türkiye Elektrik Dağıtımı Anonim Şirketi (TEDAŞ)’ın resmi sitesi olan tedas.gov.tr adresi üzerinden TEDAŞ Elektirik Borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Elektrik borcumu nasıl öğrenebilirim? Elektrik Borcum Ne Kadar?

Bu işlemlerinizi internet üzerinden online olarak yapabilirsiniz. TEDAŞ elektrik borcunuzu öğrenmek için ilk önce buraya tıklayarak elektrik borç sorgulama sayfasına ulaşmalısınız.

tedas_borc_sorgulamaAçılan sayfada sizlerden elektirik aboneliğiniz hakkında ve sizin hakkınızda bazı bilgileri doldurmanız istenecektir.

Sorgu tipi alanına sorgulamayı ne şekilde yapmak istediğinizi, sorgulamayı abone numarasıyla mı yoksa vergi numaranızla mı yapmak istediğinizi belirtmelisiniz. Biz abone numarasını seçtiğinizi farzederek devam ediyoruz.

Abonenin bağlı olduğu ili alttaki bölümü açıp seçiyoruz, İşletme kodu yazan bölüme işletme kodumuzu, abone numarası yazan bölüme abone numaramızı yazıyoruz. Eğer ki bunları bilmiyorsanız elektrik faturanızdan öğrenebilirsiniz.

Resmi doğrulayınız yazan bölüme güvenlik için oluşturulmul olan resimdeki yazıyı yazıyoruz ve alttaki SORGULA butonuna tıklayarak TEDAŞ elektrik borcu sorgulama işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
tedaş borç sorgulama, tedaş borç sorgulama isme göre, elektrik borcu sorgulama, isme göre elektrik borcu sorgulama, elektrik borç sorgulama, tedaş elektrik borç sorgulama, elektrik borcumu nasıl öğrenirim, seda bor sorgulama, tedaş borç sorgulama gaziantep, elektrik işletme kodu öğrenme kayseri

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Elektrik kesilince ‘acaba sırf bizimki mi kesildi’ diye camdan bakan insan, evet sana kastı var Tedaş’ın, hep sana oynanan oyunlar bunlar.

  2. Şu an şehri dolaşıyorum. Urfa’nın en az yarısı karanlıkta. Yani elektrik yok. Aferin tedaş Bir şehri karanlıkta bırakmak büyük meziyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.