Son Sorgulamalar

Taşımacılık ve Koltuk ZYT Poliçe Sorgulama


ZYT poliçe sorgulama aracınıza ait poliçe bilgilerinizi sorgulayabileceğiniz bir bölümdür. Bu işlem Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBGM) ‘nin sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Daha önceden SBGM ile ilgili birçok yazımız bulunmakta idi.

ZYT Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

ZYT poliçe sorgulaması yapabilmek için aracınızın poliçe anahtar bilgilerinin, plaka bilgisinin ve şasi bilgisinin yanınızda olması gerekmektedir. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz link sayesinde ZYT Poliçe sorgulama işleminizi yapabilirsniz.

İlgili sayfaya ulaştığınızda plaka ve TC kimlik no ile ZYT Poliçe sorgulama, plaka ve vergi kimlik no ile ZYT poliçe sorgulama ve sigorta bilgileri ile ZYT sorgulama olarak 3 farklı seçenek karşınıza çıkacaktır. Bu seçeneklerden hangisini kullanacağınız sizin tercihinize bırakılmıştır.

Taşımacılık ve koltuk ZYT poliçe sorgulama işlemini aynı zamanda e-devlet üzerinden şifreniz yardımı ile de yapmanız mümkündür.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi aracılığı ile taşımacılık ve koltuk ZYT poliçe sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

E-devlet şifresi yardımı ile e-devlet üzerinden taşımacılık ve koltuk ZYT poliçe sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Dul Maaşı Sorgulama başlıklı makalemizde dul maaşı alabilme şartları ve dul maaşı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.