Son Sorgulamalar

Taşımacılık Koltuk Poliçesi Sorgulama


Taşımacılık koltuk poliçenizi internet üzerinden sorgulayıp öğrenebilirsiniz. Taşımacılık koltuk poliçesini internetten kolaylıkla bulup sorgulayabilirsiniz. Bunun için Sigorta Bilgi ve Gözetim merkezi adlı kurumun internet sitesini ziyaret edebilir ve bu site üzerinden taşımacılık sigorta poliçenizi rahatlıkla sorgulayabilirsiniz. Bu sayede de kurum kurum gezmekten kurtulacak ve kolay bir şekilde internetten taşımacılık koltuk poliçenizi sorgulayabileceksiniz. İnternetten rahatça resmi bir şekilde poliçe bilgilerinize ulaşabileceksinizdir. Bu sayede de hem daha fazla zahmet etmemiş olacak hem de basit bir iş için resmi kurumları meşgul etmemiş olacaksınız.

Taşımacılık Koltuk Poliçesi Nasıl Sorgulanır?

Taşımacılık kotluk poliçesi sorgulamak çok basittir. Taşımacılık koltuk poliçesi sorgulama için http://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIslemler/Sayfalar/Tasimacilik-ve-Koltuk-ZYT-Police-Sorgula.aspx adresine girmeniz gerekir. Ardından ise gerekli olan sorgulamayı yapabilmek için birtakım bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Bu sorgulama için plaka numaranız ve T.C kimlik numaranız gerekir ve ayrıca altta güvenlik için bir kod girmeniz istenecektir. Bu kodu da girerek taşımacılık koltuk poliçe bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

tasimacilik-ve-koltuk-police-sorgulama Ayrıca bu sorgulama işlemini plaka no ve vergi kimlik no ile de yapabilirsiniz. Bu sorgulama için bir başka seçenek ise sigorta bilgileri ile sorgulama yapmaktır.

Taşımacılık Koltuk Poliçe Bilgisi Sorgulama

Taşımacılık poliçe bilginizi verdiğimiz adres üzerinden ya da kendiniz Sigorta bilgi ve gözetim merkezi resmi sitesine girerek buradan da hizmetler arasından taşımacılık koltuk poliçenizi sorgulayın linkine basarak sorgulama yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.