Son Sorgulamalar

Süper Loto Sonuçları Sorgulama


Milli Piyango İdaresinin düzenlediği şans oyunları arasında en çok tercih edilen bir diğer şan oyunu da Süper Loto şans oyunudur. Her hafta çekilişi yapılan Süper loto her hafta büyük ikramiye hayalleri kuran insanların hayallerini süslemektedir.

Süper Lotoda İkramiye Kazanma

Her hafta çekilişi yapılan ve diğer şans oyunları gibi kazananlar arasında kazanan sayısı oranıyla paylaştırılan ikramiyeler, 3, 4, 5 ve 6 bilenlere paylaştırılıyor. Büyük ikramiyeyi kazanmak için de 6 bilmek gerekmektedir. Büyük ikramiyenin çıkmadığı haftalar ise bir sonraki haftalara devretmektedir.

Süper Loto Sonuçları

super-loto-sonuclariÇekilişi yapılırken televizyondan takip edilebildiği gibi yıllardır gazetelerde de de yayınlanan süper loto sonuçları, Milli Piyango İdraresinin internet sitesinde de yayınlanmaktadır. Online olarak sorgulama yapmak için bu internet sitesini kullanabilirsiniz. Kazanan numaraların yayınlandığı Süper loto sonuçları sorgulama ekranı için TIKLAYINIZ…

Önceki Haftalara Ait Süper Loto Sonuçları

Önceki haftalara ait sonuçlara ulaşmak için de yine aynı linke tıklayıp sağ üst kısımdan tarihlere göre önceki haftalara geçiş yapabilirsiniz. Zenginlik hayalleri kuran birçok insan yıllardır oynamaya devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
süper loto sorgulama motoru

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.