Son Sorgulamalar

Sultangazi Belediyesi Şikayet


Kurumlar artık iş yüklerini azaltmak ve işlerini hızlandırmak için işlemlerini online sisteme taşımaktadırlar. İnternetten randevu, internetten borç ödeme, internetten borç sorgulama, internetten şikayet gibi işlemler artık çok kolay hale gelmiştir.

Sultangazi Belediyesi Şikayet

Sultangazi Belediyesi e-belediye sistemi üzerinden birçok hizmetlerde bulunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de Sultangazi Belediyesi şikayettir. İnternet üzerinden Sultangazi Belediyesi ile ilgili dilek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Aşağıda sizlere bu hizmeti yapabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada ilk önce şikayet eden kişinin kimlik bilgilerini ilgili alanlara doldurmalısınız. Daha sonra açıklama bölümüne de şikayet konusunu yazıp kaydet butonuna tıklayın. Böylece işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Sultangazi Belediyesi internet üzerinden şikayet, dilek ve öneride bulunmak için TIKLAYIN…

Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezi

Sultangazi Belediyesi çağrı merkezi sizlere belediye ile ilgili dilek, istek ve önerilerinizi iletebileceğiniz bir numaradır. Sultangazi Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 23 32 ‘dir.

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Sultangazi Belediyesi borç sorgulama ve ödeme, Sultangazi Belediyesi emlak vergisi borç sorgulama ve TC kimlik numarası ile borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.