Son Sorgulamalar

Sultangazi Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama ve Ödeme


Sultangazi İlçesi, İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçedir. 16 mahallesi olan ilçe 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. 36,25 kilometrekare yüz ölçüme sahip olan ilçenin nüfusu yaklaşık olarak 524.000 civarındadır.

Sultangazi Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama ve Ödeme

Sultangazi Belediyesi online tahsilat sistemi kurmuştur. Belediye bu tahsilat sistemi ile Sultangazi Belediyesi emlak vergisi borç sorgulama, Sultangazi Belediyesi borç sorgulama ve ödeme gibi işlemlerin yapılması sağlanmaktadır.

Aşağıda sizlere Sultangazi Belediyesi emlak vergisi borç sorgulama ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfadaki alana borç sorgulama yapabilmeniz için TC kimlik numarası ile borç sorgulama yapmak isterseniz TC kimlik numaranızı, sicil numarası ile borç sorgulama yapmak isterseniz sicil numaranızı, vergi numarası ile borç sorgulama yapmak isterseniz de vergi numaranızı yazmalısınız. Sorgulama yaptıktan sonra eğer borcunuz bulunuyorsa ödeme yapmak istediğiniz borcunuzu seçip ödeme yapabilirsiniz.

Sultangazi Belediyesi emlak borcu sorgulama ve ödeme işlemini şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Sultangazi Belediyesi adres bilgisi: Uğur Mumcu Mahallesi, Atatürk Blv No:54, 34265 Sultangazi/İstanbul

Sultangazi Belediyesi telefon numarası: (0212) 459 34 34

Bir önceki yazımız olan Sultanbeyli Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde e-belediye ve Sultanbeyli Belediyesi emlak borcu sorgulama ve ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.