Son Sorgulamalar

ŞOK Haftanın Fırsatları


İnsanlarımızın klasik market anlayışını değiştiren bazı marketler zinciri bulunmaktadır. Bu marketler zincirlerinden biri de ŞOK ‘tur. ŞOK marketler zinciri 1995 yılında MİGROS tarafından kurulmuştur. ŞOK ülkemizin birçok yerinde kurulu olan marketleri ile hizmet etmektedir. Bu hizmetlerini haftanın belirli günlerinde indirim olarak gerçekleştirmektedir. “Hepsi İyi Marka, Fabrikadan Halka” sloganı ile yola çıkan ŞOK marketler zincirinin indirim günü Çarşamba’dır. Çarşamba günleri ŞOK mağazalarına girdiğinizde indirimli ve değişik reyonlarla karşılaşabilirsiniz.

sok-marketŞOK marketler zincirinde bu hafta neler gelecek? ŞOK indirim ürünleri, ŞOK haftanın fırsatları gibi daha birçok detaylı bilgiye ŞOK’un resmi sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu işlemleri aşağıda size vermiş olduğumuz link yardımı ile de yapabilmektesiniz.

ŞOK haftanın fırsatlarını görmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. ŞOK Market 6-12 Ocak 2016 Haftanın Fırsat Ürünleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.