Son Sorgulamalar

Smile Adsl Borç Sorgulama ve Fatura Ödeme


ADSL hizmetlerinizi sadece bir şirket vermemektedir. İstediğiniz şirketin ADSL hizmetinden faydalanabilirsiniz. ADSL tarifelerinden istediğiniz tarifenizi seçip Smile ADSL ye geçebilirsiniz. Bu hizmet için gerek fiyat gerekse performans olarak kendinize uygun olan ADSL paketinizi seçmelisiniz.

Smile ADSL Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Smile ADSL’de seçmiş olduğunuz tarifenize göre faturanız ay sonunda e-posta adresinize gönderilmektedir. Ayrıca Smile ADSL borç sorgulama yapabilmeniz için D-Smart ‘ın internet sayfasından online işlemlere de girebilirsiniz.

smile-adsl_borc-sorgulamaOnline işlemlere ilk kez giriş yapıyorsanız alt tarafta bulunan ilk kez mi giriş yapıyorsunuz butonuna tıklayarak üyelik işleminizi tamamlayın. Ardından D-Smart online işlemler bölümüne tekrar gelerek e-posta adresinizi ve şifrenizi yazıp online işlemlere giriş yapın. Online işlemler üzerinden borç sorgulama bölümünü kullanarak Smile ADSL borcunuzu öğrenin.

Smile ADSL Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte artık çoğu işlemimiz kolaylaşmış bulunmaktadır. Smile ADSL fatura ödeme işleminizi de internetten yapabilmektesiniz. Bu işlem için yukarıda anlatılan yöntemle online işlemler bölümüne giriş yapıp borç sorgulama işleminizi gerçekleştirin. Ardından fatura ödeme bölümüne gelip kredi kartı ile Smile ADLS borç ödeme işleminizi gerçekleştirin. Bütün bu işlemleri yapabileceğiniz link aşağıda verilmiştir.

Smile ADSL borç sorgulama, Smile ADSL fatura ödeme işlemleri için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.