Son Sorgulamalar

Siyasi Parti Üyelik Sorgulama


Herhangi bir siyasi partiye üye olup olmama durumunuzu parti parti dolaşmak yerine internetten online olarak öğrenebilirsiniz. İnternetten Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığının resmi sitesi olan www.yargitaycb.gov.tr adresi üzerinde bulunan “Siyasi Parti Üyelik Sorgulama” linkine tıklayarak herhangi bir siyasi parti üyeliğinizin olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.
Aşağıda sizlere vereceğimiz linke tıkladığınızda sizi doğrudan Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığının sitesinde bulunan “Siyasi Parti Üyelik Sorgulama sayfasına götürecektir.

Açılan sayfadan TC kimlik numarası yazan yere TC kimlik numaranızı girip SORGULA butonuna tıklayın. Bir sonraki adımda sizinle ilgili olan gizliliğiniz açısından sadece sizin bilebileceğiniz soru karşınıza çıkacaktır. Bu soruya da doğru cevabı verdikten sonra herhangi bir siyasi partiye üye olup olmama durumunuzu öğrenebilirsiniz.
Siyasi Parti Üyelik sorgulaması yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
siyasi parti üyelik sorgulama, yargıtay cumhuriyet başsavcılığı siyasi parti üyelik sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Ahmet Şahinturk

    Başbakanın mitingleri çok heyecanlı geçiyor

  2. “artık gazeteler birer siyasi parti, köşe yazarları da birer milletvekili..”

  3. Ben anlamam siyasi parti cami mescid cemaat tekke tarikat. İslam Kur’an’da yazıyor. Selamün Aleyküm. Merhaba. Esenlik. Huuu. Heey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.